رنگ میانی اپوکسی پلی آمید HIGH BUILD

رنگ میانی رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید می‌باشد که به عنوان لایه میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب باعث افزایش طول عمر و مقاومت بیشتر سیستم رنگ در برابر عوامل جوی می‌گردد. همچنین امکان دستیابی به‌ضخامت بیشتر و بالطبع افزایش خواص‌فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی سیستم‌رنگ را بهمراه خواهد داشت.

رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد

رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد

از اين محصول می‌توان برای پوشش میانی‌ماشین‌آلات، تانکر‌ها، سازه‌های‌فلزی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و سایر‌محیط‌های‌صنعتی در معرض عوامل‌خورنده استفاده نمود. ديگركاربرد آن محیط‌های دریایی نظیر بدنه کشتی‌ها و اسکله‌ها و سکوهای نفتی است. این رنگ صنعتی هم بر‌روی آستری‌های اتیل سیلیکات صبا و هم بر‌روی کلیه آستری‌‌های اپوکسی قابل استفاده بوده است. و نیز می‌تواند به عنوان لایه زیرین پوشش‌های محافظ در برابر‌اشعه ماوراء بنفش نظیر پلی‌یورتان و… بکار می‌رود.

 
رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد

رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد

رنگ میانی

رنگ میانی رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید می‌باشد که به عنوان لایه میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب باعث افزایش طول عمر و مقاومت بیشتر سیستم رنگ در برابر عوامل جوی می‌گردد. همچنین امکان دستیابی به‌ضخامت بیشتر و بالطبع افزایش خواص‌فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی سیستم‌رنگ را بهمراه خواهد داشت. از اين محصول می‌توان برای پوشش میانی‌ماشین‌آلات، تانکر‌ها، سازه‌های‌فلزی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و سایر‌محیط‌های‌صنعتی در معرض عوامل‌خورنده استفاده نمود. ديگركاربرد آن محیط‌های دریایی نظیر بدنه کشتی‌ها و اسکله‌ها و سکوهای نفتی است. این رنگ صنعتی هم بر‌روی آستری‌های اتیل سیلیکات صبا و هم بر‌روی کلیه آستری‌‌های اپوکسی قابل استفاده بوده است. و نیز می‌تواند به عنوان لایه زیرین پوشش‌های محافظ در برابر‌اشعه ماوراء بنفش نظیر پلی‌یورتان و… رنگ میانی رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید می‌باشد که به عنوان لایه میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب باعث افزایش طول عمر و مقاومت بیشتر سیستم رنگ در برابر عوامل جوی می‌گردد. همچنین امکان دستیابی به‌ضخامت بیشتر و بالطبع افزایش خواص‌فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی سیستم‌رنگ را بهمراه خواهد داشت. از اين محصول می‌توان برای پوشش میانی‌ماشین‌آلات، تانکر‌ها، سازه‌های‌فلزی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و سایر‌محیط‌های‌صنعتی در معرض عوامل‌خورنده استفاده نمود. ديگركاربرد آن محیط‌های دریایی نظیر بدنه کشتی‌ها و اسکله‌ها و سکوهای نفتی است. این رنگ صنعتی هم بر‌روی آستری‌های اتیل سیلیکات صبا و هم بر‌روی کلیه آستری‌‌های اپوکسی قابل استفاده بوده است. و نیز می‌تواند به عنوان لایه زیرین پوشش‌های محافظ در برابر‌اشعه ماوراء بنفش نظیر پلی‌یورتان و… 
رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد -77
رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد -11
رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد -55
رنگ ميانی اپوكسی پلی آميد -44
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com