کفپوش مورتار اپوکسی

معرفی كفپوش مورتار اپوكسی

كفپوش مورتار اپوكسی بر پایه رزین‌های اپوکسی می‌باشد. اين‌محصول جهت استفاده درسطوح پله‌های‌عابرپیاده،‌ایستگاه‌های‌اتوبوس،‌تاکسی، خطوط‌ ارتعاشی‌عرضی(لرزاننده)، سطوح‌شیب دار، ورودی‌عوارضی، سرعت‌گیرهای‌ آسفالتی و … طراحی شده است.

كفپوش مورتار اپوكسی هلی پد

عدم وجود حلال و‌ ساختار‌ كفپوش مورتار اپوكسی، امکان اجرای آن را در‌ هر‌ ضخامتی فراهم آورده است. این امر باعث کاهش هزینه‌های اجرایی با توجه به میزان‌ ماندگاری رنگ خواهد شد.

کفپوش مورتار اپوکسی در پنج جزء در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرد. جزء A پرایمر صنعتی پلی آمینی می‌باشد که به همراه جزء B آن(هاردنر مخصوص) ارائه می‌گردد. جزء C‌رنگ صنعتی اپوکسی پلی‌آمینی می‌باشد که به همراه هاردنر‌( جزء D)جهت ترکیب با‌جز‌( E‌ سیلیس‌‌) قابل‌ارائه است.

ماهیت كفپوش مورتار اپوكسی

کفپوش مورتار اپوكسی استفاده از سیلیس کاملاَ اشباع شده است. که با استفاده از نوعی فرمولاسیون که چسبندگی بسیار بالایی را دارا است و سطح بسیار مقاومی را ایجاد می‌نماید. از خصوصیات بسیار‌ بارز این‌کفپوش، قابلیت‌رنگ‌بندی و طراحی مختلف و همچنین مقاومت آن دربرابر نور‌خورشید و‌اشعه بالا می‌باشد.

اجرای كفپوش مورتار اپوكسی

نحوه اجرا

پس از اطمینان از شرایط مساعد آب‌وهوایی برای اجرای كفپوش مورتار اپوكسی، می‌بایست بشرایط سطح محل اجرای كفپوش توجه داشت. بدین صورت که سطح مورد نظر عاری از رطوبت و هرگونه آلودگی اعم از گردوخاک، چربی و … باشد. جهت اجرا ابتدا‌باید مجری جزء‌A – پرایمر را با هاردنر‌مربوطه مخلوط کرده و آنرا بر‌وی سطح جهت ایجاد چسبندگی بیشتر‌اجرا نماید. سپس رنگ اپوکسی‌– جزءC –‌مربوط را با (هاردنر مخصوص) آن‌–‌جزءD–مخلوط نموده است. وهمچنین پس از اختلاط همگن، مخلوط به دست آمده را با سیلیس ترکیب نماید. بایستی توجه شود رنگ و‌سیلیس به‌صورت یکنواخت با هم ترکیب گردند. بایستی مخلوط ایجادشده به صورت یکنواخت روی سطح پخش گردد. بایستی درهنگام توزیع رنگ روی سطح، مجری محترم بوسیله ابزار مناسب جهت انسجام بیشتر مواد فشار وارد نماید. بعد از اجرا و خشک‌شدن كفپوش مورتار اپوكسی، فیلمی سخت و یکنواخت حاصل خواهد شد.

كفپوش مورتار اپوكسی ماندگار

مورتار اپوكسی-2
مورتار اپوكسی-12
مورتار اپوكسی-8
مورتار اپوكسی-6
مورتار اپوكسی-14
مورتار اپوكسی-3
مورتار اپوكسی-4
مورتار اپوكسی-1
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com