ضد زنگ

ضد زنگ آلكیدی

رنگ آستری بر پایه رزین آلکید و اکسید آهن

ضد‌ زنگ آلکیدی MANDEGAR بر پایه رزین‌آلکید و با استفاده از بهترین مواد مقاوم در برابر خوردگی تهیه شده است. این آستری بعنوان اولین لایه بر‌روی سطوح فلزی یا موارد مشابه اعمال می‌گردد و از چسبندگی و پایداری مناسبی برخوردار است. این ضد زنگ دارای زمان خشک‌شدن، دوام، قدرت‌پوشانندگی و چسبندگی مناسب بوده و پایداری خوبی در برابر خوردگی، سایش و عوامل‌جوی دارد.

ضد زنگ آلكیدی

مشخصات فنی ضد زنگ: در دمای (C° ۲۵)

پوشش تئوری: ۱۱-۹  متر مربع بر لیتر (میزان واقعی بستگی به سطح زیر کار، ضخامت پوشش، وسیله کاربرد و شرایط محیطی دارد)
زمان خشک شدن سطحی: حداکثر ۱ ساعت
زمان خشک شدن عمقی: حداکثر ۴-۶ ساعت (زمان خشک شدن بستگی به جریان هوا، دمای محیط، میزان رطوبت، ضخامت و تعداد لایه ها دارد).
نقطه اشتعال: C° ۳۸

ضد زنگ آلكیدی

دستور مصرف ضد زنگ:

ابتدا سطح مورد نظر را از هر گونه چربی، گرد و غبار، زنگ‌زدگی و دیگر آلودگی ها کاملاً پاک نمایید. (‌سمباده زدن یا سند بلاست جهت از بین‌بردن رنگ‌های قبلی و زنگ‌زدگی و چسبندگی بهتر توصیه می‌شود). سپس محتوی قوطی را کاملاً مخلوط نموده و تا رسیدن به غلظت مناسب با تینر روغنی مرغوب رقیق انتخاب میکنیم. و بوسیله قلم‌مو، غلتک یا پیستوله بر‌روی سطح مورد نظر اعمال نمایید. ( میزان اختلاط تینر بر حسب درصد وزنی با قلم‌مو ۱۵-۱۲% با غلتک ۱۲-‌۱۰% و با پیستوله ۲۰-۱۵% می‌باشد).

ضد زنگ آلكیدی

شرایط نگهداری ضد زنگ:

محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری شود. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. بهترین زمان مصرف، در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا ۲۴ ماه بعد از تاریخ تولید می باشد.

ضد زنگ آلكیدی

نکات ایمنی:

ضد زنگ را از دسترس اطفال دور نگه دارید. در صورت بلعیده شدن این ماده، شخص را وادار به تهوع نکنید و در اسرع وقت به مراکز درمانی مراجعه نمایید.در هنگام استفاده در فضای بسته از تهویه مناسب استفاده شود. در صورت تماس با چشم، بلافاصله با آب فراوان بشویید. از مجاورت با شعله دور نگه دارید.

احجام۵گالن ( حلب)گالنکوارت
تعداد موجود در کارتن۱۴۱۲

ضد زنگ طوسی

قیمت ضد زنگ، فروش ضد زنگ، قیمت ضدزنگ، فروش ضدزنگ، انواع ضد زنگ، انواع ضدزنگ، ضد زنگ در تهران، بهترین قیمت ضد زنگ، ضدزنگ در تهران، بهترین قیمت ضدزنگ، ضد زنگ آهن، ضدزنگ آهن، ضد زنگ سفارشی، ضد زنگ سوله، ضدزنگ سفارشی، ضدزنگ سوله، 

ضد زنگ

ضد زنگ

ضد زنگ

ضد زنگ طوسی

ضد زنگ

قیمت ضد زنگ

قیمت ضد زنگ تابعی از کیفیت و حجم محصول است. قیمت ضد زنگ بر حسب دسته بندی محصول شامل سفارشی، معمولی و ویژه متفاوت است. از این رو مشتریان محترم میتوانند با هر بودجه ای و با هر کاربری مصرفی، محصول مناسب را انتخاب نمایند

ضد زنگ
ضدزنگ
ضد زنگ
ضد زنگ
ضدزنگ
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com