صبا شيمی آريا

شرکت صبا شیمی آریا (سهامی خاص) در سال 1383 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تاسیس شد. این شرکت فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف صنعت رنگ و پلیمر، شامل تولید انواع رنگ‌های ترافيكی، صنعتی و پوشش‌های كف آغاز نمود. صبا شیمی آریا با هدف استفاده از ظرفيت‌ها و توانمندی‌های داخلی در توسعه و گسترش فن آوری‌های نوين در عرصه صنعت رنگ و پليمر پا گرفت. صباشيمی آريا با تكيه بر کادری متخصص، مجرب و دانش آموخته، همواره بر مسير بهبود كيفيت چه در عرصه محصولات و چه در عرصه خدمات و اجرا گام برداشته و با توجه به ضعف‌های موجود به ويژه در عرصه اجرای رنگ، تلاش نموده است تا استانداردهای جديدی را در اين راه خلق كند.

با اتكا به نيروی انسانی كارآمد و متخصص و همچنين مديريت دلسوز و توانمند، این شرکت به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته. از مهمترین این موفقیت ها می‌توان به تولید رنگ ترافیکی و اجرای بیش از 1 میلیون مترمربع خط کشی ترافیکی و 300 هزار متر مربع از انواع کفپوش‌های تخصصی اپوکسی و پلی یورتان در چند سال اخیر اشاره کرد. ارزش‌های محوری اين شركت از جمله اعتماد و صداقت، تخصص، نوآوری، مشتری مداری و … است. این ارزش ها از اركان كليدی مجموعه محسوب شده و تمامی سعی مديران و كاركنان اين بوده است تا هرگز اين ارزش‌ها زير پا نهاده نشود.
اعتماد كارفرمايان و رضايتمندی مشتريان، همواره مهمترين سرمايه ما در راستای پيشبرد و تحقق اهداف شركت بوده است.

ماموریت و چشم انداز

چشم‌ انداز ما

ما برآنيم تا با تبديل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ايران در جهت بهبودكيفيت زندگی مردم و حفاظت از منابع و سرمايه های طبيعی گام برداريم.

ماموريت ما

ما با طراحی، توليد و اجرای انواع رنگ و پوشش های با كيفيت، مطابق با استانداردهای روز بين المللی، همواره بر مرزهای دانش گام برداشته و برآنيم تا محيطی فراهم كنيم تا افراد متخصص و با دانش، در راستای خلق ارزش برای مشتريان، از همكاری با اين شركت به خود ببالند.

ارزش‌های كليدی ما

باورهای ما

همواره بر اين باوريم كه رضايتمندی مشتريان و ارائه خدمات مناسب به كارفرمايان، در گروی رضايتمندی كاركنان مان است. تلاش كرديم با جذب و به كارگيری نيروهای متخصص و كاربلد، با فراهم آوردن محيطی پويا و پرنشاط، فرهنگ مشتری مداری را نه در زبان، بلكه در عمل در تار و پود سازمان نهادينه كنيم.

باور داريم كيفيت، ضامن بقا و پيشرفت و توسعه مجموعه است. كاركنان و نيروهای متعهد و متخصص در كارخانه و سايت توليد صباشيمی، مطابق با استانداردهای روز دنيا، فرهنگ كيفيت را در عمل ترجمه می‌كنند. با بهره گيری از به روز ترين ابزارهای مديريت كيفيت، كيفيت را نه به عنوان يك مزيت و برتری بلكه به عنوان يك الزام برای خود تعريف كرده ايم.

باور داريم با روش‌های تكراری گذشته نمی‌توان در عرصه امروزی صنعت موفق بود. از اين رو همواره تلاش داريم تا با تحقيق و توسعه كارآمد و نيروهای متخصص و نخبه مرزهای فنی در صنعت رنگ را گسترش دهيم.  واحد تحقيق و توسعه شرکت مجهز به آخرین فناوری‌ها و تکنولوژی های عرصه رنگ و کفپوش و همچنين با اخذ گواهينامه و تأييديه‌های فنی از مراجع ذيصلاح، در حد و مرزی از بلوغ و پختگی قرار دارد  كه می‌تواند حتی به بسياری از شركت‌های همكار نيز ارائه خدمت كند.

باور داريم هرگونه نقص در اجرا و ارائه خدمت، نام و آوازه بهترين و باكيفيت ترين محصولات را نيز با چالش مواجه خواهد ساخت. با اين نگاه، تلاش كرديم تا با استفاده از مدرن ترين و به روز ترين تجهيزات و همچنين تيم اجرايی كارآزموده، تا تحويل نهايی محصول، در كنار مشتريانمان باشيم. ناوگان اجرایی شرکت شامل 10 اکیپ اجرای خط کشی به صورت دستی با رنگ سرد تک جزئی و دو جزئی و 6 اکیپ اجرای خط کشی محوری به صورت مکانیزه شامل 4 عدد دستگاه خط کشی رنگ گرم و 2 عدد دستگاه خط کشی رنگ سرد، مسئولیت و وظیفه اجرای قراردادهای پیمانکاری شرکت شامل پروژه های خط کشی معابر و راه ها در سطح کشور را بر عهده دارد.

تاییدیه‌ها و استانداردها

پژوهشگاه صنعت نفت

  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com