ماموریت و چشم انداز

بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر می داریم.برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ، به خود ببالند. چشم انداز خود را حفظ منابع و جان انسان ها و بهبود کیفیت زندگی ایشان قرار داده ایم و در این راستا با خلق محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی در زمینه رنگ های ترافیکی به سامان دهی ترافیک شهری و جاده ای در زمینه رنگ های صنعتی در محافظت از تاسیسات و سرمایه های ملی و در حیطه رنگ ساختمانی به زیباتر کردن بناهای شهری می کوشیم.

 

دفتر مرکزی

شرکت صبا شیمی آریا (سهامی خاص) در سال 1383 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تاسیس گردید و فعالیت های خود را در زمینه های مختلف صنعت رنگ و پلیمر، شامل تولید انواع رنگ ها و کفپوش های صنعتی آغاز نمود. هدف اصلی و فلسفه شـکل گیری شرکت، استفاده از پتانسیلهای موجود در داخل کشور جهت دستیابی به فن آوری نوین در زمینه مهندسی رنگ و پلیمر می باشد. از نقاط قوت این شرکت، علاوه بر برخورداری از کادری مجرب و دانش آموخته، داشتن سابقه و تجربه در زمینه اجرای رنگ های ترافیکی و صنعتی می باشد. کمبودهای موجود به لحاظ فنی و علمی درخصوص آماده سازی سطوح و اجرای انواع رنگها و کفپوش های صنعتی، دلیل اصلی وارد شدن این مجموعه به عرصه اجرایی این رنگها می باشد. با توجه به پتانسیل های بالای موجود در کشور و همچنین استفاده از دست آوردهای نوین مهندسی رنگ و پلیمر در بخش های اجرایی، این شرکت به موفقیت های چشمگیری دست یافته که از مهمترین آنها می توان به تولید رنگ و اجرای بیش از 1 میلیون مترمربع خط کشی ترافیکی و 300 هزار متر مربع از انواع کفپوش های تخصصی اپوکسی و پلی یورتان درچند سال اخیر اشاره کرد. خط مشی این شرکت، رسیدن به محصولات و تولیدات در مرز دانش مطابق با استانداردهای جهانی کیفیت کالا و محیط زیست و همچنین دستیابی و استفاده از فن آوری روز دنیا در زمینه اجرای انواع رنگ ها و کفپوش های صنعتی و ترافیکی می باشد.


کارخانه

واحد تولید شرکت صباشیمی آریا، با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و با تجربه توانسته همواره بطور محسوسی تفاوت های بزرگی در امر خدمت رسانی و کیفیت برتر نسبت به برخی شرکت های همکار ، به مشتریان ابراز نماید. همچنین این واحد توانایی دارد تا محصولات خود را با کیفیت ها و قیمتهای مورد انتظار مشتریان تغییر داده و نظر ایشان را از هر جهت به خود جلب نماید.


تحقیقات و آزمایشگاه

تحقیقات مستمر و مطالعات کاربردی در واحد تحقیقات شرکت صبا شیمی آریا باعث شده تا همواره این شرکت مجهز به آخرین فناوری ها و تکنولوژی های عرصه رنگ و کفپوش باشد و حتی در این مسیر به برخی شرکت های همکار نیز خدمت رسانی نماید.


اکیپ اجرا

واحد اجرا مسئولیت و وظیفه اجرای قراردادهای پیمانکاری شرکت شامل پروژه های خط کشی معابر و راه ها در سطح کشور را بر عهده دارد. ناوگان اجرایی شرکت شامل 10 اکیپ اجرای خط کشی به صورت دستی با رنگ سرد تک جزئی و دو جزئی و 6 اکیپ اجرای خط کشی محوری به صورت مکانیزه شامل 4 عدد دستگاه خط کشی رنگ گرم و 2 عدد دستگاه خط کشی رنگ سرد می باشد.

تاییدیه‌ها و استانداردها

پژوهشگاه صنعت نفت
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com